Svečano otvoren Centar za edukaciju

Danas je u Domu zdravlja Živinice upriličena ceremonija povodom otvaranja Centra za edukaciju, koji se nalazi u adaptiranom potkrovlju iznad Centra za mentalno zdravlje, otvorenog prošle godine.

Ovu modernu multimedijalnu salu izgradili su svojim sredstvima zaposlenici Ustanove, dok su veliki doprinos u završnom opremanju Centra dali farmaceutska kompanija “Zada”, Ljekarska komora FBiH i Komora zdravstvenih tehničara TK .

IMG_3585

IMG_3587

Svečano presijecanje vrpce izvršili su pomoćnik direktora za medicinska pitanja mr.sc.dr Hidajet Rahimić, ispred Doma zdravlja Živinice, i izvršni direktor za proizvodnju mr. Emilija Spaseska Aleksovska, ispred farmaceutske kompanije “Zada”.

20151224_132548

Centar za edukaciju je od velikog značaja za sve zaposlenike JZU Dom zdravlja Živinice, jer ova ustanova konačno dobija prostor za održavanje raznih stručnih predavanja kakav odavno i zaslužuje.

20151224_132843